SENARAI PENGARAH

EN. ABDULLAH BIN SULTAN
1959-1961

DATO ARIFFIN BIN NAM DPMP,AMN
1961 -APRIL 1969

EN. IDRIS BIN TAIN APRIL
1969-FEBRUARI 1970

EN. HUSSEIN BIN AHMAD
FEBRUARI 1970-OKTOBER 1970

EN. ABD. RAZAK BIN ATOR AMP
OKTOBER 1970-NOVEMBER 1973

EN. MD RASHID BIN MD. NOR AMD
DISEMBER 1973-OGOS 1976

EN. MARJUMI BIN KOSO AMP
OGOS 1976-MAC 1978

EN. ABD. TALIB BIN MD. ZAIN
APRIL 1978-OGOS 1979

EN. BAHAROM BIN OTHMAN AMN
NOVEMBER 1979-FEBRUARI 1983

EN. JUMALI BIN KASSAN ASD
FEBRUARI 1983- JUN 1986

HAJI MOHD. SALLEH BIN ABD. JADID AMN,BCK
JUN 1986-DIS1987

EN. ZAINUL ABIDIN BIN HAJI AHMAD PMP,PJK
JAN 1988-MEI 1991

EN. ZAINAL ABIDIN BIN AWANG AMN
JUN 1991-MEI 1993

HAJI MOHD.ZIN BIN ISHAK AMN,BCK,PJK
JUN 1993-DIS 1994

HAJI AHMAD MARICAN BIN OTHMAN AMN,ASK,AK
JAN 1995-OGOS 1998

HAJI SULAIMAN BIN ISMAIL (PEMANGKU) SMP AMN,PMK,PJK
OGOS 1998-SEPT 2000

HAJAH DARIAH BINTI SAAD (PEMANGKU)
SEPTEMBER 2000

HAJAH DARIAH BINTI SAAD
JANUARI 2001

EN. ZAKARIA BIN JAP@JAM
NOV 2003-OCT 2004

HAJI ISMAIL BIN AHMAD
NOV 2004-JUN 2006

HAJI AZEMI BIN SALIM
DIS 2006-MEI 2008

EN. MANSOR BIN LAT
JUN 2008- APRIL 2011

EN. DUN BIN KASA
JUN 2011 - 2014

TUAN HAJI ROOSLEE BIN HAJI ISMAIL
JUN 2015 - FEB 2016

TUAN HAJI IZMI BIN HAJI ISMAIL
FEB 2016 - SEKARANG